+90 212 2 800 800       +90 506 776 93 33
 

Vücut Estetiği


Yoğun ve stresli yaşamın getirdiği stres, yanlış beslenme, şişmanlık, derideki deformasyonların yanı sıra doğuştan gelen bazı kusurlar Vücut Estetiği uygulamaları ile giderilebilmektedir. Uzman estetikçilerin müdahalesiyle kişinin hem kendini moral açısından hem de sağlık açısından iyi hissedeceği neticeler elde edilmektedir.

Günümüzde her kadın ve erkek biçimli güzel görünen bir vücuda sahip olmayı istemektedir. Kadınlar ince bir bel, yuvarlak ve dik bir popo, biçimli göğüs ve düzgün bacaklar istemektedir. Erkekler daha çok atletik bir vücut elde etmeye yönelmektedir.

Genel olarak tercih edilen vücut estetiği operasyonları Karın Germe, Kol ve Bacak Operasyonları, Lazer Liposuction, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Liposuction ve Vücut Biçimlendirme, Yanıklar ve Yara İzlerine Yönelik İşlemler ve Vertikal Mammaplasti olarak sıralanabilir.

Vücut Estetiği Fiyatları kişiden kişiye farklılık arz etmekte olup uzman doktorlarca muayenenizden sonra bilgisi verilebilir.

Estetİstanbul Tıp Merkezi olarak, alanında uzman doktorlar, eğitimli yardımcı sağlık personeli, size özel planlama ve yüksek standartlara sahip tam donanımlı hastane ortamında operasyon imkânlarıyla hizmet sunuyoruz.


Size daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz:
Telefon: +90 212 2 800 800
Mobil: +90 506 776 93 33
Online Randevu İçin Tıklayınız